October 17, 2019, 12:41 pm
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Home Premiantii de azi
Premiantii scolii

PREMIANTI ANUL SCOLAR 2009-2010

SCOALA GIROV

 

Nume si prenume elev

Calificativ

CAZACU MIHAI

FB

VĂRGU ANA-MARIA

FB

BUCĂTARIU ALEXANDRU

FB

ONICA DENISA

FB

POPA VALENTIN

FB

VINTEA SANDRA

FB

MANOLICĂ IUSTINA

FB

CORCHEZ LEONARD

FB

POPA ANDREI

FB

ZAHARIA DANIEL

FB

 

Nume si prenume elev

Calificativ

JÂTARU ANDREI

FB

CHIUARIU DENISA

 

MOLIE ŞTEFAN

 

JUNCU CĂTĂLINA

 

GIROVEANU ALEXANDRU

BULIGA COSMIN

BOŢU ANA-MARIA

 

 

Nume si prenume elev

Calificativ

PURDILĂ IOANA

 

SPIRIDON TUDOR

 

BEŞU ANA-MARIA

 

NICA ALEXANDRU

 

POPA MIHAI

 

CREŢU EDUARD

SASU DIANA

TEODORESCU RAREŞ

VOAIDEŞ IOANA

 

Nume si prenume elev

Calificativ

SAVIN ALEXANDRU

 

STATE ROBERT

 

HANGANU GABRIELA

 

POPA MARIUS

 

POPA MIHAELA

 

OLARIU ANDREEA

MOLCĂLUŢ ANA-MARIA

CIOBANU CORNELIA

BOBOCEA MARIA

TEODORESCU SEBASTIAN

Nume si prenume elev

Calificativ

VĂIDEANU ANDREEA

 

ZAHARIA EDUARD

 

SOLTĂNESCU CIPRIAN

 

AZOIŢEI COCIORVĂ IOANA

 

SECUIU ANCUŢA

 

ZAHARIA IOAN

MOLODOI GABRIEL

CRISTEA IONUŢ

BOŢU IONUŢ

STAN CĂTĂLINA

Premii

Nume si prenume elev

Media

Premiul I

JÂTARU D DIANA MARIA

9,89

Premiul II

POPÂRDA V DIANA ELENA

9,75

Premiul III

MAGA I MADALIN IONUT

9,67

 

Premii

Nume si prenume elev

Media

Premiul I

BUFTEA ALEXANDRU

10,00

Premiul II

CIUBOTARIU SILVIU

9,33

Premiul III

JERGHEA LUCIAN

9,30

 

Premii

Nume si prenume elev

Media

Premiul I

SOLOMON VASILICA

10,00

Premiul II

MARIAN OANA

9,50

Premiul III

GHINDĂOANU ŞTEFAN

9,40

 

Premii

Nume si prenume elev

Media

Premiul I

CHERTIC GABRIELA

9,97

Premiul II

VARTIC ŞTEFAN

9,94

Premiul III

ANDREI RALUCA

9,67

 

Premii

Nume si prenume elev

Media

Premiul I

CHERTIC IONELA GABRIELA

9,97

Premiul II

BERBECE SIMONA

9,41

Premiul II

OLARIU LOREDANA

9,41

Premiul III

CATANĂ RAMONA

8,63

SCOALA CACIULESTI

 

Nume si prenume elev

Media

AVASILOAIEI KARINA

 

BOŢU MARIUS

 

CUCU TEODORA

 

CODREANU AMALIA

GHINESCU ROXANA

JENARIU EDUARD

LAZĂR ALEXANDRU

MACOVEI SPIRU

MUNTEANU MIHAI

ONU MIHAELA

PODGOREANU ANTONIO

POPA DENIS

STAN CATHERINA

VĂIDEANU DENIS

VĂIDEANU EDUARD

ZAHARIA FLORIN

 

Nume si prenume elev

Media

BUTUC MIHAI

 

CATANĂ ALEXANDRU

 

CATANĂ LAVINIA

 

CIOFOAIA CERASELA

PETRESCU ALEXANDRU

 

 

Premii

Nume si prenume elev

Media

Premiul I

NĂFĂREANU GEORGIANA

9,35

Premiul II

DUMITRAŞCU COSMINA

9,46

Premiul III

NEGRESCU DRAGOŞ

8,53

 

Premii

Nume si prenume elev

Media

Premiul I

CATANĂ ŞTEFAN

9,53

Premiul II

ASOFIEI BEATRICE

9,13

Premiul III

ACHIREI ALEXANDRU

9,10

 

Premii

Nume si prenume elev

Media

Premiul I

MODORANU MARIUS

9,67

Premiul II

MODORANU FLORENTINA

9,64

Premiul III

NĂFOREANU CRISTINA

8,26

 

Premii

Nume si prenume elev

Media

Premiul I

TOFAN MARINA

9,36

Premiul II

TANASĂ RAMONA

9,33

Premiul III

NICA ALEXANDRU

9,30

SCOALA GURA VAII

 

Nume si prenume elev

Calificativ

NĂDĂRĂŞANU ŞTEFANIA

 

MURARU IULICA

 

ŢUGUI LOREDANA

REBEGEA DIANA

NICA CIPRIAN

NĂSTASE SORIN

 

NĂSTASE ADRIAN

 

ROTUNDU ANDREI

 

 

Nume si prenume elev

Calificativ

CIOFOAIA BIANCA

 

MODORANU DANIEL

 

ŢUGUI VASILICA

CĂESCU VLAD

ISAC FLORENTINA

CIOFOAIA GEORGIANA

AGHIE ANA MARIA

MĂLIAN FEDERICO

 

 

Nume si prenume elev

Calificativ

DUMBRĂVEANU DANIEL

 

REBEGEA ŞTEFANIA

 

ESANU MIHAI

 

GICOVEANU VLĂDUŢ

 

GICOVEANU MARIUS

DÂNCĂ CLAUDIA

ŢUGUI GABRIELA

NĂDĂŞANU MIRELA

GRADINITE

 

Nume si prenume elev

Media

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nume si prenume elev

Media

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nume si prenume elev

Media

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nume si prenume elev

Media

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nume si prenume elev

Media

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nume si prenume elev

Media